Весільний салон пропонує модні та стильні весільні сукні, вечірні сукні, випускні сукні. Більше 350 весільних і близько 400 вечірніх суконь завжди в наявності в салоні! Ми пишаємося прекрасним обслуговуванням і бездоганним сервісом в нашому весільному салоні. Продаємо тільки оригінальні весільні сукні. Незважаючи на велику кількість весільних салонів, гарну та ексклюзивну весільну сукню знайти як і раніше важко. З 2002 року ми даруємо нашим клієнтам відчуття неповторності і досконалості, завдяки красі і унікальності наших весільних і вечірніх суконь.
За минулі роки весільний салон здобув велику популярність в Києві. Регулярно відвідуючи покази і весільні виставки в Європі та Америці, ми маємо можливість безпосередньо укладати договори з провідними компаніями в світі весільної моди. Тому наші колекції наймодніші і нові і у нас є можливість дати конкурентоспроможні ціни на весільні сукні.
Наш весільний салон більше 20 років працює лише брендовимі весільними сукнями.
У весільному салоні представлено понад 350 весільних і близько 400 вечірніх та випускних суконь. Асортимент поповнюється регулярно, в зв’язку з чим ми часто робимо значні знижки на весільні та вечірні сукні.
У зв’язку з тим, що асортимент наш такий великий – знижки доходять до 70%! У нашому весільному салоні можна купити весільне плаття як маленьких, так і великих розмірів, для вагітних, для весіль на островах, а також урочистих і розкішних церемоній одруження.
У великому і просторому весільному салоні ви зможете приміряти та недорого купити будь-яку весільну сукню, яка вам сподобалась та отримати від примірки масу задоволення. Ми постаралися, щоб наш персонал був чемним, уважним до побажань клієнта, атмосфера святкової і котра володіє до приємного проведення часу, примірочні зручними, з хорошим освітленням і безліччю дзеркал, а сервіс бездоганним. Сподіваємося, що наші весільні салони виявляться кращим для вас вибором, адже ми постаралися зробити все, щоб виправдати ваші надії бути найкрасивішою в такий важливий для вас день! Ми зібрали кращі колекції весільних та вечірніх суконь, всі вони представлені вашій увазі у нас на сайті.
У нашому весільному салоні до вишуканого весільного плаття вам запропонують відповідні по стилю і кольору аксесуари, будь то фата, з різною обробкою по краю, рукавички, підв’язки, весільна або вечірня взуття, блискучі діадеми або шпильки для волосся.
В нашому салоні тількі продаж суконь, послуги прокат весільної сукні у нас немає. Якщо ви бажаєте купити весільне плаття, але немає вашого розміру – у нас є послуга підгонка сукні по фігурі. Не хвилюйтеся, наші майстри зроблять якісну, професійну підгонку по вашій фігурі, також можливо невелика зміна моделі, наприклад вирізу.
Незважаючи на те, що весільний салон обладнаний чотирма просторими примірочними, щоб уникнути очікування в черзі ми рекомендуємо записуватися на примірку, особливо це актуально в суботу та неділю, коли наречених, які бажають приміряти весільну сукню, значно більше.
У нас великий вибір суконь, ми ніколи не розміщуємо фотографії суконь, з якими не працюємо, та не відшиваємо копії, працюємо тільки з кращими марками весільних та вечірніх суконь, стежимо, щоб ціни були доступними, обслуговування чудове. Тому Ви сміливо можете записуватися до нас на примірку, запланувавши для цього 1-1,5 години Вашого часу, ви не витратите його даремно. Весільний салон по праву займає провідне місце серед весільних салонів міста Києва.
Цього року модна весільна сукня має бути з мікадо, фатину. На сукні можуть бути присутніми різні ажурні вставки, мереживо з різною вишивкою або аплікацією. Кольорові весільні сукні в цьому році в моді: пудровие, шампань, nude, рожеві, перлинні. Такі сукні зроблять наречену дуже яскравою і модною. Цього року дуже модними вважаються весільні сукні з рукавами, прикрашені бантами, дуже красиво він буде виглядати, що поєднується за кольором з сукнею.
Кілька стилів модних весільних суконь:
Такі сукні в цьому році вважаються дуже модними і креативними. Цей весільний наряд можна зробити з вишивкою та мереживом. Воно повинно бути досить довгим і закритим, щоб підкреслити ніжний образ нареченої. Прикрасити його можна бісером, перлами або дорогоцінними каменями. Також вишивкою золотими нитками або срібними, це додасть чарівність і розкіш сукні.
У сукні повинен бути корсет, пишна спідниця і довгий шлейф, це повинно додати плавних форм стегнам.
Такий фасон підійде дівчині з фігурою трикутник, також воно допоможе візуально зменшити великі стегна. Це плаття складається з пишною спідниці і корсета, прикрашеного стразами або бісером.
Цей фасон складається з сорочки схожий на офісний стиль, з безліччю пишних, шурхотить спідниць. Сорочка шиється з легких прозорих тканин.
У такій моделі верх приталений, що підкреслює тонку талію, а спідниця, що складається з невеликих складок переходить в шлейф. Такі сукні добре виглядатимуть на дівчатах з широкими стегнах.
Воно підійде будь-який нареченій, незалежно який у неї тип фігури. Сукня може бути як пишного фасону, так і елегантного.
Такий фасон поєднує в собі плаття, що облягає фігуру, з пишною спідницею, воно у нареченої буде підкреслювати спокусливі вигини стегон.
Плаття з матового атласу з невеликою кількістю прикрас, і довгим рукавом буде виглядати дуже красиво і елегантно.
Наймоднішими в цьому році вважаються весільні сукні з рукавами. Мереживо на рукавах повинно бути дуже тонке, з різними квітковими візерунками. Створять романтичний стиль цельнокроение рукава, хвилясті по руках.
Кілька модних деталей у весільній сукні.
Рукава можуть бути будь-якої довжини. Виріз на спині повинен бути відкритим або з обробкою з мережива. Щоб підкреслити красу грудей і плечей плаття може бути без бретелей, також красиво виглядають моделі на одне плече.
Ось такі тенденції допоможуть визначитися нареченим зі своїм весільним вбранням, в якому вона буде виглядати як справжня принцеса.
Стоимость свадебных платьев очень широко варьируется, у нас очень большой выбор, вы точно сможете выбрать именно ваше платье и оно подойдет вам по цене.
В салоне только продажа платьев.
В салоне работает профессиональный мастер по коррекции свадебных и вечерних платьев, который при необходимости откорректирует выбранную вами модель по фигуре и высоте каблучка. Также добавит или снимет рукав, углубит вырез декольте, и по согласованию внесет практически любое изменение.
Для того чтобы консультанты смогли уделить вам нужное количество времени, без очереди и ожидания ознакомили вас со всем ассортиментом салона и примерять понравившиеся вам платья, нужно согласовать ваш визит заранее, записавшись на примерку.
Posted: September 5, 2022 12:13 pm
The issue of taksu is also one of honesty, for the artist and the viewer. An artist will follow his heart or instinct, and will not care what other people think. A painting that has a magic does not need to be elaborated upon, the painting alone speaks.
A work of art that is difficult to describe in words has to be seen with the eyes and a heart that is open and not influenced by the name of the painter. In this honesty, there is a purity in the connection between the viewer and the viewed.
As a through discussion of Balinese and Indonesian arts is beyond the scope of this catalogue, the reader is referred to the books listed in the bibliography. The following descriptions of painters styles are intended as a brief introduction to the paintings in the catalogue, which were selected using several criteria. Each is what Agung Rai considers to be an exceptional work by a particular artist, is a singular example of a given period, school or style, and contributes to a broader understanding of the development of Balinese and Indonesian paintng. The Pita Maha artist society was established in 1936 by Cokorda Gde Agung Sukawati, a royal patron of the arts in Ubud, and two European artists, the Dutch painter Rudolf Bonnet, and Walter Spies, a German. The society’s stated purpose was to support artists and craftsmen work in various media and style, who were encouraged to experiment with Western materials and theories of anatomy, and perspective.
The society sought to ensure high quality works from its members, and exhibitions of the finest works were held in Indonesia and abroad. The society ceased to be active after the onset of World War II. Paintings by several Pita Maha members are included in the catalogue, among them; Ida Bagus Made noted especially for his paintings of Balinese religious and mystical themes; and Anak Agung Gde Raka Turas, whose underwater seascapes have been an inspiration for many younger painters.
Painters from the village of Batuan, south of Ubud, have been known since the 1930s for their dense, immensely detailed paintings of Balinese ceremonies, daily life, and increasingly, “modern” Bali. In the past the artists used tempera paints; since the introduction of Western artists materials, watercolors and acrylics have become popular. The paintings are produced by applying many thin layers of paint to a shaded ink drawing. The palette tends to be dark, and the composition crowded, with innumerable details and a somewhat flattened perspective. Batuan painters represented in the catalogue are Ida Bagus Widja, whose paintings of Balinese scenes encompass the sacred as well as the mundane; and I Wayan Bendi whose paintings of the collision of Balinese and Western cultures abound in entertaining, sharply observed vignettes.
In the early 1960s,Arie Smit, a Dutch-born painter, began inviting he children of Penestanan, Ubud, to come and experiment with bright oil paints in his Ubud studio. The eventually developed the Young Artists style, distinguished by the used of brilliant colors, a graphic quality in which shadow and perspective play little part, and focus on scenes and activities from every day life in Bali. I Ketut Tagen is the only Young Artist in the catalogue; he explores new ways of rendering scenes of Balinese life while remaining grounded in the Young Artists strong sense of color and design.
The painters called “academic artists” from Bali and other parts of Indonesia are, in fact, a diverse group almost all of whom share the experience of having received training at Indonesian or foreign institutes of fine arts. A number of artists who come of age before Indonesian independence was declared in 1945 never had formal instruction at art academies, but studied painting on their own. Many of them eventually become instructors at Indonesian institutions. A number of younger academic artists in the catalogue studied with the older painters whose work appears here as well. In Bali the role of the art academy is relatively minor, while in Java academic paintings is more highly developed than any indigenous or traditional styles. The academic painters have mastered Western techniques, and have studied the different modern art movements in the West; their works is often influenced by surrealism, pointillism, cubism, or abstract expressionism. Painters in Indonesia are trying to establish a clear nation of what “modern Indonesian art” is, and turn to Indonesian cultural themes for subject matter. The range of styles is extensive Among the artists are Affandi, a West Javanese whose expressionistic renderings of Balinese scenes are internationally known; Dullah, a Central Javanese recognized for his realist paintings; Nyoman Gunarsa, a Balinese who creates distinctively Balinese expressionist paintings with traditional shadow puppet motifs; Made Wianta, whose abstract pointillism sets him apart from other Indonesian painters.
Since the late 1920s, Bali has attracted Western artists as short and long term residents. Most were formally trained at European academies, and their paintings reflect many Western artistic traditions. Some of these artists have played instrumental roles in the development of Balinese painting over the years, through their support and encouragement of local artist. The contributions of Rudolf Bonnet and Arie Smit have already been mentioned. Among other European artists whose particular visions of Bali continue to be admired are Willem Gerrad Hofker, whose paintings of Balinese in traditional dress are skillfully rendered studies of drapery, light and shadow; Carel Lodewijk Dake, Jr., whose moody paintings of temples capture the atmosphere of Balinese sacred spaces; and Adrien Jean Le Mayeur, known for his languid portraits of Balinese women.
Agung Rai feels that
Art is very private matter. It depends on what is displayed, and the spiritual connection between the work and the person looking at it. People have their own opinions, they may or may not agree with my perceptions.
He would like to encourage visitors to learn about Balinese and Indonesian art, ant to allow themselves to establish the “purity in the connection” that he describes. He hopes that his collection will de considered a resource to be actively studied, rather than simply passively appreciated, and that it will be enjoyed by artists, scholars, visitors, students, and schoolchildren from Indonesia as well as from abroad.
Abby C. Ruddick, Phd
“SELECTED PAINTINGS FROM THE COLLECTION OF THE AGUNG RAI FINE ART GALLERY”