Скажімо, кредитні бюро збирають інформацію про борги не тільки за кредитами, а й за комунальними послугами. Іншими словами, кредитна історія поступово також перетворюється на універсальний спосіб оцінити громадянина. Проте, банки і МФО нерідко користуються розробками сторонніх компаній, які допомагають поліпшити оцінку позичальників. Інструмент дозволяє отримати додатковий набір даних про осіб, що користуються послугами МФО через нашу систему в рамках чинного законодавства. Технологія сприяє зниженню ризиків для кредитних організацій. Планується, що Payer Score дозволить PDL-компаніям отримувати більш точні рекомендації з видачі позик.
Взяти кредит з поганою кредитною історією можливо, але коштувати він буде дорожче. Великі банки зазвичай не ризикують й відмовляють таким клієнтам. Доведеться звертатись до МФО, й брати кредит під значно більші відсотки. Мікрокредитні організації будують свій бізнес на кредитуванні людей, для яких банківські кредити недоступні.
Проте, даний закон не передбачає виключення даних прострочень з кредитної історії. Не лише підприємець чи організація може запитати цю інформацію.
І хоча банки та мікрофінансові організації постійно борються з такими випадками, кожного дня з’являються нові злочинні схеми. Тримати ситуацію під контролем та убезпечити себе від ймовірних дзвінків від колекторів можна завдяки регулярній перевірці кредитної історії. Декілька з українських бюро об’єдналися фін берт в асоціацію, створивши «Єдиний реєстр наявності кредитної історії». УБКІ до цієї асоціації не входить, тому дані щодо вас, які містяться в базі УБКІ не будуть відображені при перевірці у цьому реєстрі.
В США, скажімо, кредитний рейтинг громадянина є загальною оцінкою надійності людини. Його, наприклад, використовують, приймаючи нового працівника на роботу, під час здавання в оренду житла, авто тощо. Тому тут до кредитної історії ставляться надзвичайно дбайливо. Для створення кредитної історії позичальник повинен мати будь-які фінансові зобов’язання. Вони з’являються після звернення в фінансово-кредитну установу з метою отримання кредиту або придбання товару/отримання послуг з відстроченням платежу. Позичальник зобов’язаний дати згоду на доступ до своєї кредитної історії, збір, зберігання, використання та поширення через бюро інформації, що складає його кредитну історію. За бажанням ви можете отримати безлімітний доступ до свого рейтингу і кредитної історії, підключивши послугу «СтатусКонтроль».
Наявність закритих кредитів, виплачених без порушень графіку платежів, навпаки свідчить про те, що і новий кредит позичальник з великою ймовірністю поверне без порушень. Принаймні деякі з рекрутерів цієї компанії є настільки образа видалена модератором Work.ua, що навіть прибиральниць лякають на співбесіді «службою безпеки» компанії. Особливо це стосується посад, які передбачають обробку готівки, доступ до конфіденційної фінансової інформації компанії, бухгалтерський облік тощо. Щоб пришвидшити виправлення помилок, зверніться в установу, яка передала інформацію до Бюро, вкажіть їм на помилки, надайте докази і отримайте документи (довідки чи виписки) про дійсний стан речей. Помітили інформацію, що викликає сумніви або не відповідає дійсності? Негайно зв’яжіться з кредитором та повідомте йому про це. Перевірте будь-яку українську компанію або ФОП за даними з відкритих джерел, щоб оцінити ризики співпраці чи отримати детальну інформацію про компанію.
З необхідністю перевіряти свою кредитну історію українці стикаються час від часу. Адже її зміст безпосередньо впливає на рішення банку або кредитної організації про видачу позики або оформлення покупки в кредит. Наприклад, кредитна історія в базі даних Українського бюро кредитних історій зберігається 10 років з моменту погашення позики. У розділі «Реєстр запитів» можна подивитися, хто перевіряв вашу кредитну історію. Доступ до неї мають тільки ті кредит на 30 днів компанії, які отримали вашу згоду. Перевіряйте свою кредитну історію, перш ніж звертатися по новий кредит, щоб переконатися, що інформація щодо вже закритих або поточних кредитів достовірна й актуальна.
Погана кредитна історія є причиною 80% відмов у наданні кредиту. Тому час від часу постає питання, як покращити кредитну історію. Законодавчо врегульовано лише процедуру виправлення помилкових даних. Наприклад, коли через помилку кредитора до кредитної історії позичальника внесено некоректні дані. Але щоб дізнатися про її наявність, спершу слід подивитись кредитну історію.
Тому американці дуже уважно ставляться до показника та намагаються tango credit тримати його в зеленій зоні. У даній номінації беруть участь кредити для фізичних осіб на будь-які цілі, які позичальники можуть оформити без довідки про доходи. Для тих, хто звик усе тримати під рукою, Українським бюро кредитних історій створено мобільний додаток “Кредитна історія”. Цей застосунок має аналогічні функції з тими, що пропонує телеграм-бот.
ФОПи не мають доступу до Бюро й до кредитного рейтингу або історії, якщо кандидат самостійно не надасть роздруківку або електронний витяг потенційному роботодавцю. Financer.com – це міжнародний сервіс порівняння фінансових продуктів, що робить вибір простішим, коли потрібно позичити або заощадити. Ми порівнюємо кредити, ощадні рахунки, кредитні картки, та інші продукти, що відносяться до персональних фінансів. Головна проблема кредитора – це ризики через відсутність інформації про свого позичальника та гарантій, що він виконає свої боргові зобов’язання. Позичальник теж стикається з необхідністю довести свою надійність та хорошу репутацію. Всім, хто користується банківськими кредитами, чи хотів би купувати товари у розстрочку, важливо знати, що таке кредитна історія.
Але перевіряють кредитний рейтинг або історію не у всіх і не всюди. Разом з заявою про надання виписки необхідно відправити копію сторінок паспорта з особистими даними (або копію ID картки і довідки про реєстрацію місця проживання), копію ідентифікаційного коду. Відскановані документи потрібно завірити власним підписом. Згідно з законодавством України, бюро зобов’язані забезпечувати захист особистої інформації, яку вони збирають, обробляють і зберігають. Закон “Про захист персональних даних” вимагає використовувати комплексні системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю. Бюро кредитних історій – юридична особа, яка надає послуги з формування та зберігання кредитних історій, складання кредитних звітів і формування кредитних рейтингів. Що таке кредитна історія, як вона формується, та які чинники на неї впливають.
Щоб переглянути детальний перелік використання ваших даних, ознайомтесь з нашою Політикою конфіденційності, розділ безвідсоткові позики на карту II.
Припустимо, ви звернулися в банк, щоб отримати гроші в кредит або підвищити кредитний ліміт на картці, а банк відповів відмовою. Найімовірніше, причина відмови криється у вашому кредитному рейтингу. Він є у кожного клієнта, який вже приходив за позикою в банки або МФО. Кредитна історія зберігається в базі даних Українського бюро кредитних історій протягом 10 років з дати виконання позичальником кредитного договору. Документи потрібно обов’язково завірити електронним цифровим підписом (його можна отримати в ПриватБанку або за допомогою Дія-підпис). Якщо ви хочете перевіряти свою КІ на цьому сайті частіше, ніж 1 раз на рік, другий та наступні звіти коштуватимуть 90 грн (українською мовою).
В обох випадках безкоштовний доступ до даних кредитної історії надається після належної ідентифікації клієнта. Це необхідно, щоб не допустити передачі персональної інформації третім особам. В ПВБКІ, наприклад, для цього потрібно ввести https://www.educacionmediatica.es/index.php/2024/08/01/groshi-vsim-osobistij-kabinet-groshivsim-oficijnij/ ідентифікаційний код та фінансовий номер телефону. На останній кредитне бюро надсилає одноразовий пароль, таким чином переконуючись, що запит кредитної історії здійснює належний власник.
Posted: September 6, 2024 10:36 am
The issue of taksu is also one of honesty, for the artist and the viewer. An artist will follow his heart or instinct, and will not care what other people think. A painting that has a magic does not need to be elaborated upon, the painting alone speaks.
A work of art that is difficult to describe in words has to be seen with the eyes and a heart that is open and not influenced by the name of the painter. In this honesty, there is a purity in the connection between the viewer and the viewed.
As a through discussion of Balinese and Indonesian arts is beyond the scope of this catalogue, the reader is referred to the books listed in the bibliography. The following descriptions of painters styles are intended as a brief introduction to the paintings in the catalogue, which were selected using several criteria. Each is what Agung Rai considers to be an exceptional work by a particular artist, is a singular example of a given period, school or style, and contributes to a broader understanding of the development of Balinese and Indonesian paintng. The Pita Maha artist society was established in 1936 by Cokorda Gde Agung Sukawati, a royal patron of the arts in Ubud, and two European artists, the Dutch painter Rudolf Bonnet, and Walter Spies, a German. The society’s stated purpose was to support artists and craftsmen work in various media and style, who were encouraged to experiment with Western materials and theories of anatomy, and perspective.
The society sought to ensure high quality works from its members, and exhibitions of the finest works were held in Indonesia and abroad. The society ceased to be active after the onset of World War II. Paintings by several Pita Maha members are included in the catalogue, among them; Ida Bagus Made noted especially for his paintings of Balinese religious and mystical themes; and Anak Agung Gde Raka Turas, whose underwater seascapes have been an inspiration for many younger painters.
Painters from the village of Batuan, south of Ubud, have been known since the 1930s for their dense, immensely detailed paintings of Balinese ceremonies, daily life, and increasingly, “modern” Bali. In the past the artists used tempera paints; since the introduction of Western artists materials, watercolors and acrylics have become popular. The paintings are produced by applying many thin layers of paint to a shaded ink drawing. The palette tends to be dark, and the composition crowded, with innumerable details and a somewhat flattened perspective. Batuan painters represented in the catalogue are Ida Bagus Widja, whose paintings of Balinese scenes encompass the sacred as well as the mundane; and I Wayan Bendi whose paintings of the collision of Balinese and Western cultures abound in entertaining, sharply observed vignettes.
In the early 1960s,Arie Smit, a Dutch-born painter, began inviting he children of Penestanan, Ubud, to come and experiment with bright oil paints in his Ubud studio. The eventually developed the Young Artists style, distinguished by the used of brilliant colors, a graphic quality in which shadow and perspective play little part, and focus on scenes and activities from every day life in Bali. I Ketut Tagen is the only Young Artist in the catalogue; he explores new ways of rendering scenes of Balinese life while remaining grounded in the Young Artists strong sense of color and design.
The painters called “academic artists” from Bali and other parts of Indonesia are, in fact, a diverse group almost all of whom share the experience of having received training at Indonesian or foreign institutes of fine arts. A number of artists who come of age before Indonesian independence was declared in 1945 never had formal instruction at art academies, but studied painting on their own. Many of them eventually become instructors at Indonesian institutions. A number of younger academic artists in the catalogue studied with the older painters whose work appears here as well. In Bali the role of the art academy is relatively minor, while in Java academic paintings is more highly developed than any indigenous or traditional styles. The academic painters have mastered Western techniques, and have studied the different modern art movements in the West; their works is often influenced by surrealism, pointillism, cubism, or abstract expressionism. Painters in Indonesia are trying to establish a clear nation of what “modern Indonesian art” is, and turn to Indonesian cultural themes for subject matter. The range of styles is extensive Among the artists are Affandi, a West Javanese whose expressionistic renderings of Balinese scenes are internationally known; Dullah, a Central Javanese recognized for his realist paintings; Nyoman Gunarsa, a Balinese who creates distinctively Balinese expressionist paintings with traditional shadow puppet motifs; Made Wianta, whose abstract pointillism sets him apart from other Indonesian painters.
Since the late 1920s, Bali has attracted Western artists as short and long term residents. Most were formally trained at European academies, and their paintings reflect many Western artistic traditions. Some of these artists have played instrumental roles in the development of Balinese painting over the years, through their support and encouragement of local artist. The contributions of Rudolf Bonnet and Arie Smit have already been mentioned. Among other European artists whose particular visions of Bali continue to be admired are Willem Gerrad Hofker, whose paintings of Balinese in traditional dress are skillfully rendered studies of drapery, light and shadow; Carel Lodewijk Dake, Jr., whose moody paintings of temples capture the atmosphere of Balinese sacred spaces; and Adrien Jean Le Mayeur, known for his languid portraits of Balinese women.
Agung Rai feels that
Art is very private matter. It depends on what is displayed, and the spiritual connection between the work and the person looking at it. People have their own opinions, they may or may not agree with my perceptions.
He would like to encourage visitors to learn about Balinese and Indonesian art, ant to allow themselves to establish the “purity in the connection” that he describes. He hopes that his collection will de considered a resource to be actively studied, rather than simply passively appreciated, and that it will be enjoyed by artists, scholars, visitors, students, and schoolchildren from Indonesia as well as from abroad.
Abby C. Ruddick, Phd
“SELECTED PAINTINGS FROM THE COLLECTION OF THE AGUNG RAI FINE ART GALLERY”